 |
De onderstaande profielen (vrouwen en stellen) hebben aangegeven graag berichten van iedereen te willen krijgen.
Je hebt hiervoor niet eens een profiel nodig!!
Gewoon een berichtje sturen dus, en je krijgt ALTIJD een berichtje terug
|
|
PimEnPom - 49 jaar
|
|
Hallo, wij zijn een stel die zoekt naar leuke mensen met vriendschap plus. dus een leuke klik met sex.
voorkeur gaat naar een meid/dame of stel.
|
|
|
|
|
roos_chains - 30 jaar
|
|
heey ben roos leuk dat je even komt kijken op me profiel.
niet opzoek naar rukkers of mensen die verwachten dat ik een showtje geef voor de webcam.
zijn andere opties voor.
Maar mocht je opzoek zijn naar leuke chat ben je van harte welkom
|
|
|
|
|
sexcouple - 45 jaar
|
|
wij zijn een jong geil koppel op zoek naar iets spannends
wij zijn ook een beetje gekjes
we houden van spontaniteit en duidelijke afspraken.
1' HYGIENE
2' GEEN MANNEN ALLEEN OM TE DATEN
3' camfun altijd
4' eerst camcheck via skye
5' veel kan niks moet
6' NEE IS NEE
7' vraag maar raak
8' wij doen ook foto opdrachtjes mits betaling jij/ jullie zullen er geen spijt van hebben
9' camsex opdrachtjes ook mits betaling
10' samen geil cammen
heb je nog vragen stel ze gerust we bijten niet
wij hebben skype
we hebben tattoos en piercings
|
|
|
|
|
Ansje_xxx - 35 jaar
|
|
Stout van tong en snel van fantasie, altijd in voor een lekker verhaaltje tot we samen niet meer anders kunnen dan ons lekker te laten gaan ;)
Houdt van rijpere mannen die weten wat ze willen, sexy vrouwen met veel fantasie en lekkere kerels die van wanten weten.
Kijkt graag, luistert graag, schrijft graag. Kijkt al uit naar jullie spannende berichten, foto's en filmpjes ... x
(geen cam, geen date)
|
|
|
|
|
|
|
|
arja - 66 jaar
|
|
We zijn een getrouwd stel Arie en Jannie.We zijn een gelukkig stel dat houd van gezelligheid en we houden wel van een leuke of een spannende chat en fun.
Geniet van het leven en de leuke spannende dingen
Ik ben hier soms alleen maar ook wel samen met mijn man.
soms is hij hier ook alleen.Als ik niet reageer kan het zijn dat ik het te druk heb.
En mannen die zich teveel opdringen en ongeduldig zijn die negeer ik ook.Wie hier een profiel heeft krijgt altijd van mij voorrang alleen jammer dat er zo veel mannen zich voordoen als vrouw.
|
|
|
|
|
geile_mirjam - 50 jaar
|
|
af en toe date ik met een leuke vent van hier. Maar ik selecteer wel eerst, dus eerst eens gezellig kletsen of mailen natuurlijk.
|
|
|
|
|
orlat - 58 jaar
|
|
hoi leuk stel vrouw bi man hetero
|
|
|
|
|
StelFrmo - 58 jaar
|
|
Zoeken stel of vrouw. mo is bischierig.
|
|
|
|
|
PeterEnAnnick - 47 jaar
|
|
GEEN MANNEN ALLEEN!!!
Wij zijn een leuk stel dat haar grenzen wil verkennen en verleggen. Wij zijn altijd samen uit, samen thuis .Dus wij daten niet apart. Voor de rest staan wij voor veel open. Zolang het netjes blijft.
Eerlijkheid en openheid staan voorop.
m = 100% hetero, vr ???
Vr heeft geen Bi-ervaring, maar wil eventueel wel op ontdekking.
Wij behouden de daad enkel voor onszelf en kijken en bekeken worden vinden we ook lekker!
Mannen alleen doe geen moeite, enkel stellen of dames...!!!
Geen foto's of profiel = geen reactie!
Stellen waarvan de man alleen achter de toetsen zit, ook daar houden we niet van...
|
|
|
|
|
anderenickname - 71 jaar
|
|
We zijn een hèèl gewoon stel dat hier vroeger onder een ander profiel vermeld stond . Door te veel fakers en mensen die moreel besef niet in hun woordenboek hadden staan , ff geen zin meer . Hebben de laatste tijd op onze ontdekkingsreis , beiden een lichte bi-ervaring gehad , was ons zeker bevalen . Als de klik er is , zijn we in staat om tot oraal en pr te gaan , o.a : mmvv , vvm ,mmv , vv . Klik en respect voor andere zelfbepaalde seksuele grens moet er zeker zijn . We zijn een zeer zacht en liefdevol stel , dat verwachten we ook van anderen
Onduidelijke profielen zonder stempeltje . Opdringerige mensen , mannen alleen , ga zeker dit deurtje voorbij . indien we niet reageren op bepaalde stellen , hebben we daar een reden voor . Of te druk . Verwacht ook niet dat we altijd in de mood zijn voor dingen die jullie wensen . Spontaniteit komt van ons zelf . Dus enkel wij , bepalen wie we in ons leven willen toelaten zonder ons te moeten verantwoorden .
We zijn een stel dat het niet enkel bij kijken en bekeken houden in één kamer . .Mocht de echte klik er zijn en komt de spontane reactie van ons allen , dan is pr een mogelijkheid .. Vooral geen dominante mannen (van stel) . Hij moet echt wel vrouwvriendelijk en charmant zijn .We knappen af bij opdringerigheid . Moreel besef en respect voor ieders zelfbepaalde seksuele grensbepaling is een must .Voorafgaand een lekkere ontspanningsmassage voor allen om het ijs te breken .Wat er daarna gebeurt , zien we wel . Eerst via deze cv en indien het klikt , later via skype of mail .
Beide zijn we 75 % hetero . Dus ook zeer klein beetje bigevoelens .
Voor zij die geen profielfoto hebben en ons toch willen aanspreken , graag ff een snapfoto van beiden . willen graag weten , tegen wie we praten .
Via deze weg hopen we eerlijke stellen tegen te komen .
|
|
|
|
|
Tholine - 42 jaar
|
|
Wij, een leuk jong stel, zijn op zoek naar een bi-vrouw of een stel waarvan zij bi is.
Niet op zoek naar partner ruil, tenzij er een goede klik is, is friemelen bij elkaar geen punt ;)
Voor bekenden: Jullie zijn er met dezelfde redenen, respecteer die van ons dan ook!
|
|
|
|
|
De_Likkertjes - 59 jaar
|
|
Hier René en Jacqueline,
Wij zijn een stel waarvan Rene 57 en Jacqueline 54 jaar,
Jacqueline is 100 %bi, gevend en nemend.
René is GEEN bi, ook GEEN verdwaalde hand , en wil dit ook niet proberen !! 100000000% hetro dus.
Wij zouden het leuk vinden om hier een VROUW te treffen, die met ons een gezellig date wil hebben.
Alleen staande heren geen ENKELE kans !!!!! chatten kan altijd, maar een date met een alleen staande man/heer nee gaat hem echt NIET worden, dus ook JIJ niet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tref woorden: Sex
Wij houden niet van wappen,en of ander soort drugs gebruik !!!
Wij kunnen thuis ontvangen
Wij zijn intiem geschoren en verwachten dat ook van jou,
Wij hebben een werkende webcam, telefoon, dat verwachten we bij jou ook, om fake uit te sluiten.
Geen CAM is GEEN date.!!
Groetjes van een gezellig en humor vol en zeker een geil stel,
René en Jacqueline.
|
|
|
|
|
seducing-art - 33 jaar
|
|
Jongedame die positief in het leven staat en houdt van genieten. Ik heb vele hobby's, interesses en ben geïnteresseerd in mensen. Waar ik naar op zoek ben? Geen idee. Maar een Gesprek Aanknopen Of een berichtje sturen kan altijd. Ik ben werkzaam in de gezondheidssector en vind Het Heerlijk om onder de mensen te zijn Of bij vrienden. Wil je meer weten? stuur me een berichtje. Dat zou ik erg leuk vinden.
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandytje - 54 jaar
|
|
Hoi!
Ik ben hier nog nooit geweest en ben erg nieuwsgierig. Behoefte aan wat spanning en leuke uitdagingen...
Ben gezellige spontane meid altijd wel in voor een geintje, goed gesprek en af en toe een spannende date. Zoals ik al zei, hier nog nooit geweest dus mijn profiel mag nog wel een beetje geupdate worden, komt goed :)
|
|
|
|
|
Perle - 60 jaar
|
|
Kom daar zelf maar achter
|
|
|
|
|
EenSaunastel - 64 jaar
|
|
Wij zijn een stel 39 en 52 op zoek naar een bi-slavinnetje voor gezellige vriendschap met misschien iets meer.
Man is 100% Hetero Zij is bi-nieuwsgierig
|
|
|
|
|
wijwel - 59 jaar
|
|
wij normaal stel beide 58 met beide benen in het leven, en beide blond. wij hebben intussen al enige leuke date's gehad opgedaan en het smaakt naar meer. we staan voor veel open. onze voorkeur gaat uit naar een stel/man voor leuke en spannende avonden met extra, maar een stellen avond of massage is ook wel erg leuk. en wat niet is kan nog komen. wij houden niet van te lang over en weer mailen en chatten maar gaan liever voor een real live date. wel rondom amsterdam en we kunnen niet makkelijk ontvangen.
|
|
|
|
|
Dionnee20 - 32 jaar
|
|
Op zoek naar een sterke man
|
|
|
|
|
lekkerstel4440 - 59 jaar
|
|
op zoek naar een leuk . man date ook apart, en zijn opzoek voor ons naar een spontane leuke vrouw. Hij hetero, zij bischierig
|
|
|
|
|
stelveluwe - 59 jaar
|
|
Hoi stellen. we zijn een niet rokend stel midden en eind 40 op zoek naar respectvolle sex. we zoeken een leuk stel voor ongedwongen seks met de juiste klik PR in 1 kamer. We kunnen vrij ontvangen. p en p is ook niet aan ons besteed.Verder veel bespreekbaar. pilletjes en pretsigaretjes hebben wij niets mee. Liefst gelijkgestemden.
|
|
|
|
|
frances0503 - 55 jaar
|
|
Ik ben een "Ginger" en je weet wel wat zo over "Gingers" zeggen,toch? En ja alles is waar ahum.
Nee het enige wat echt waar is tja.........kom daar maar achter.
Zoals weer is gebleken is een "echtheids" stempel geen garantie dat persoon of personen achter een profiel "echt" eerlijk en oprecht zijn.
|
|
|
|
|
koffiemeiske - 40 jaar
|
|
spontaan, vrolijk , af en toe beetje gek, serieus op zn tijd , brede interesse , dol op dansen maar ben mijn wilde haren best wel kwijt de laatste tijd :p
Maar misschien vind ik ze met jou wel weer terug! ;)
Ik ben alleen geinteresseerd in vrouw-vrouw contact!!!!!!!!!
Met mij kan je alle kanten op, ben voor van alles in!!!
Wat niet wil zeggen dat ik geen eigen wil heb...pas op hoor! :p
|
|
|
|
|
MirDen - 49 jaar
|
|
update 15-03-2024
poosje "rustig" geweest door omstandigheden maar nu toch weer iets vaker hier.
zoeken vriendschap en gezelligheid en bij juiste klik kan dit ver gaan. Zijn open-minded maar houden niet van de bekende extremen en genotsmiddelen. Niets moet maar veel kan/mag
Hij bi maar geen must bij stel. Zoeken we een man alleen zetten we dat duidelijk in onze cv. Wel bi-man dan. Zij 100% hetero.
|
|
|
|
|
cuttielade - 34 jaar
|
|
hele goede dag,
hier vr van de stel, ik ben 24 en hij is 33. We zoeken een leuke stel of een gezellige vrouw voor een spannende ervaring.
Mochten jullie/je interesse hebben, horen we het graag terug.
Mannen alleen zijn NIET welkom!!!
|
|
|
|
|
Ron-Annes - 62 jaar
|
|
Actief full swap stel zoekt stellen voor spannende avonden, clubbezoek of sauna. Wij zijn niet van de pilletjes. Zij is bi hij niet.
Wij kunnen ontvangen en verplaatsen.
|
|
|
|
|
hanja13 - 76 jaar
|
|
Wij zijn een stel maar voelen ons nog erg lekker in deze wereld, en zoeken idem aantrekkelijk stel, vanaf ca. 50 jaar, of echte bisexman, als het klikt kan/kunnen jullie/jij onze huisvriend(en) worden.
Zij 1,7 m. volslank, zeker niet dik, E cup met nog andere spannende dingen, passief bi.
Hij 1,8 m. 84 kg, bi, geen macho.
Wij gebruiken graag wat bij (trance) muziek,houden van lak, leer en rubber(tjes) dus altijd safe !, humor, graag wat niveau, wij zijn schoon en geschoren en houden niet zo erg van veel beharing. Taboes: Kids, poep, harde SM,bloed, fisten, en voor de rest zien we wel.....
Liefst omg.Breda, om lekker te vozen, pleasen en teasen, verwennen en verwend te worden....
Geven en eisen 100 % discretie !
|
|
|
|
|
DaanRik - 56 jaar
|
|
Welk leuk stel/vrouw/man wil contact met ons en een leuke afspraak etc.......
Wij soms beetje Wappie, wie ook?
Beide geschoren, julllie/jij ook graag.
|
|
|
|
|
An1977 - 49 jaar
|
|
Vertel ik later....
|
|
|
|
|
nancy78 - 48 jaar
|
|
Hey Hallootje,
Leuk dat je mijn profiel komt lezen.
Ik ben een jonge dame van 41 zomers jong??
Chattijd is een site waar ik zo'n 13 jaar geleden begon te chatten en waar ik soms hele periodes niet aanwezig ben.
Ik vind het vooral gezellig om wat te chatten om de tijd wat te doden of als ik in een gekke bui ben en lekker aan het chillen ben.
Afspreken heb ik in het verleden vaak genoeg gedaan en heb daar nu niet zo'n behoefte aan.
Als ik met mijn vriendjes chill komt het soms voor dat we iemand uitnodigen, maar over het algemeen vermaken wij ons prima met ons drieën.
Camrukker heb ik niks mee, dus vragen of ik wil kijken hoe jij klaar komt heeft geen zin, want ik klik je toch weg.
Heb je zin in een leuk gesprek, mag je mij altijd aanklikken. Het ligt eraan hoe veel berichten ik krijg of ik antwoord of hoe snel je antwoord krijgt.
Wil je meer over mij weten, dan moet je mij maar aanspreken.
Fijne chat allemaal.
Groetjes Nancy
|
|
|
|
|
Hemelsstelx - 57 jaar
|
|
Wij sportief mooi stel zoeken niets, klinkt te beladen en weemoedig, maar willen een ongedwongen date met een gezellige slanke (bi)vrouw of slank stel waarvan de vrouw bi is. De vrouwen moeten het middelpunt zijn.
Wij zijn geen bedhoppers en zijn daar ook niet naar op zoek. Gaan voor friends with benefits.
Wederzijds respect, safe, eerlijkheid, discretie staan bij ons hoog in het vaandel. Hygiene een vereiste !
Niets moet alles mag zolang iedereen zich er goed bij voelt. Houden ervan dat iedereen dezelfde aandacht krijgt. Kunnen jullie je hier ook in vinden spreek ons gerust aan.
Profielen met vleeswaren spreken ons minder aan!
|
|
|
|
|
marloesjebi55 - 47 jaar
|
|
ben marloes en zoek een leuk stel of bi vr
|
|
|
|
|
Johan-Marijke - 56 jaar
|
|
We zouden graag leuke chats willen hebben met respectvolle mensen. Mannen alleen kunnen ons overslaan. Uiteindelijk zouden we graag een date willen VVM. Ook houden we van buitenseks. Ben benieuwd wat er op ons af komt. Respectloze mensen gaan op negeer
|
|
|
|
|
Duiveltjes81 - 39 jaar
|
|
wij stel hij 29 zij 34 zijn op zoek naar een bimeid die vv voorop zou willen en tijdens me vriend in springt voor stellen staan we ook open vv of partnerruil in een en dezelfde ruimte we doen alles samen of we doen helemaal niks soms ook opzoek voor m m maar die zoeken we zelf wel uit.
GROETJES JOHN & WENDY
|
|
|
|
|
Geil_Leuk_Stel - 48 jaar
|
|
Hallo wij zijn een leuk stel van 37/38 samen erg gelukkig zijn.
Zij 100 % bi. Hij niet zo maar een verdwaalde hand is bespreekbaar. Nou zoeken we dus via deze weg een leuke bi-dame/stel voor vriendschap +. Wij houden niet van weken lang mailen, als het klikt dan klikt het.
Maar dan gaan we er ook 100% voor.
We houden van eerlijkheid en openheid.
Wij roken en drinken soms, maar kunnen ook zonder.
Wij zijn geschoren op de intieme plekken.
Wij kunnen moeilijk verplaatsen ivm met auto maar we kunnen wel ontvangen in een heerlijke ontspannende sfeer, met een hapje en een drankje.
Wij doen niks zonder elkaar en buiten dat is er veel bespreekbaar, we staan open voor veel dingen en willen veel ontdekken.
Spreekt je/jullie dit aan spreek ons dan gerust een keer op de chat, we zijn daar regelmatig te vinden. Of laat een reactie achter.
Oh en we hebben geen interesse in mannen alleen !!!!!
XXXXXXXXXXX mvg G&J
|
|
|
|
|
sannieroystel - 45 jaar
|
|
Lekker gezellig samen feestie vieren met andere gezellige en geile koppeltjes...als we daar behoefte aan hebben is een trio erg geil. De man moet dan wel een flinke paal hebben 20+cm .....hmmmm
|
|
|
|
|
bigbrownbabe - 55 jaar
|
|
vanilla oral plzz !!!
Ik zoek een gentleman voor paren club bezoek in t weekend. Een vast clubmaatje.
Bij voorkeur single, hetero, tussen 35-55, uit Amsterdam en met skillzzz
Vanilla oral skillzzz...Een gentleman die je ophaalt, terugbrengt, je
beschermd en vertroeteld. Voor een avond genieten van elkaar en van de
anderen, ontspannen en safe, geen gedoe
Het enige wat mij echt opwind is vanilla style, dat is veel zoenen en strelen.
In de club is het al snel een roes en veel tijd voor persoonlijk genot is er niet echt.
Fijn om het dan over je heen te laten komen maar zie het meer als stoom afblazen
en geniet des te meer als ook ik daarnaast aan mijn trekken kom...
Alles ruig en kinky en hardhandig, hoeft voor mij niet, geen lol aan!!!!
Kussen is niet vanzelfsprekend en geen plezier als je het niet goed kan, srry.
Genieten van een man is leuk en als je met een man en vrouw op 1 lijn ligt
kan het erg lekker zijn. Heb niks met speeltjes of spelletjes of claimgedrag.
De mogelijkheden zijn vrijdagavond, zaterdag en zondagavond na 7en maar
wel na ruim van te voren overleg en irl kennismaking.
BEN NIET VAN DEN SNELLE EN KNAP SNEL AF OP PLAT GEZEMEL EN PUSHY GEDRAG.
Als t je niet bevalt...probeer dan een ander. Heb de sexbios nog op mijn wenslijstje staan.
Het liefst op de zaterdag. p.s. snor en baard trekt me niet, pijnlijk....
Hoor je graag...
|
|
|
|
|
Kyara1976 - 49 jaar
|
|
Voor nu alleen een gezellig gesprek,
geen sexueel getint gechat en geen dates van onze kant gewenst !
|
|
|
|
|
Maneater74 - 52 jaar
|
|
HALLO mannen, dames en stellen,
Mijn naam is Marjolijn, een leuke, vrolijke, vrouwelijke, doordeweekse
kantoordame, (voorlees)mama, en last but not least nymfomane;-)
Op z'n Nederlands een echte maneater zeg maar dus hihi
Gek op seks met in de eerste plaats STOERE, SPONTANE MANNEN,
maar ook van dames kan ik ontzettend genieten.
Hebben we de juiste vonk, zitten we op een lijn, dan kan er veel.
Taboes heb ik weinig, neem mensen zoals ze zijn!
Mannen(en vrouwen) vind ik het leukst als ze EERLIJK en SPONTAAN DURVEN zijn.
Vlak voor het orgasme even uitroepen "geile SLET!" of "wat ben je toch lekker HOERIG",
prachtig toch?
Er niet omheen draaien, gewoon doen en zeggen wat je voelt, wat erin je opborrelt.
Het is juist die oprechtheid en spontaniteit die het zo mooi maakt.
Maak me GEK, SCHREEW het uit, toon je karakter!
Of denk jij er anders over, laat maar een berichtje achter.
En kennissen, collega's, familie en vrienden die mijn stoute kant (nog) niet kennen?
Reageer gerust, dan kunnen we het er toch ook gewoon over hebben!
Wie weet heb jij ook wel zo'n kant ben benieuwd.
GENIET en heb RESPECT voor elkaar!
|
|
|
|
|
markenpatty - 96 jaar
|
|
Wij zijn een leuk stel dat nog lang niet op elkaar is uitgekeken maar zoeken af en toe een date met een gezellig, humorvol en spannend stel. Geen mannen alleen en aangezien Patty bi is, graag een stel waarvan de vrouw ook (actief ) bi is.....Oja...wij zijn snoeperds.... Klik ons gerust aan hoor (geen mannen alleen) want we bijten echt niet. Vraag ons wat je wilt maar kom niet met "sterke" openingsteksten als: hallo mag ik je tieten zien want dan krijg je echt geen antwoord. Hou het leuk, dat doen wij ook. Bij de juiste klik met z'n 4-en kan er veel bij ons. Kusjes van Mark en Patty
|
|
|
|
|
|
|
|
suzukistel - 52 jaar
|
|
als eerste wij zoeken geen mannen alleen !!!!!!!!
vr bij klik bi man 1000% niet vr in bezit van piercings man in bezit van tattoo's en sinds 4-8-2012 ook 1 tepelpiercing
wij zijn een leuk stel met een paar maatjes meer wat graag samen leuke dingen onderneemd bij voorbeeld samen toeren met de motor gezellig naar de sauna gezellig avondje in de parenclub enz.
wij hebben een open relatie maar we doen alles in overleg met elkaar en we weten alles van elkaar.
wij zoeken niks maar een leuke vriendschap waar meer mogenlijk is gaan wij niet uit de weg eerlijkheid en gezelligheid staan bij ons hoog in de vaandel
spreekt ons profiel je aan spreek ons dan maar eens aan groetjes henry en grietje.
p.s voor bekende die ons herkennen groet ons en respecteer ons je komt hier zelf ook en wij zullen jullie niet veroordelen dus doe dat ook niet bij ons.
verder wensen wij iedereen veel plezier en geile uurtjes hier op ct.
|
|
|
|
|
|
|
|
an_en_ronny - 55 jaar
|
|
leuke stellen ontmoeten en mss meer...
daten normaal enkel met stel, of vrouw, heel uitzonderlijk laten wij eens een man toe.
houden beide van pijpen, en anaal, en daten enkel in zelfde kamer. kunnen niet thuis ontvangen wanwege de kids, vind je het een probleem te nat te worden, sorry dan maar vrouwtje komt regelmatig squirtend klaar.
houden ook van buitensex,
an is ook beschikbaar voor sex met enkel een vrouw.
Ronny is ook beschikbaar voor sex met bi stel, vrouw of bi man
Geile kus,
An en Ronny
|
|
|
|
|
Geilpijpbekkie - 45 jaar
|
|
Wij zijn een geil stel dat graag ( ik de vrouw) haar natte kutje laat likken.. We houden van veel maar vooral lekkere geile seks. Jackie (ik)houdt van gelikt te worden maar ook om orale seks te geven. Hij houdt van likken, neuken en kijken hoe zijn vrouwtje gretig aan zijn pik zuigt..
|
|
|
|
|
samenwijtwee - 56 jaar
|
|
wij zoeken iets bijzonders, voor de rest vraag maar raak wie weet krijg je antwoord
Hoe spannend ben jij ?? Of hoe spannend zijn jullie ?
zij 100% BI
Hij
Voor de rest we zien wel wat er op ons pad komt.
|
|
|
|
|
Bistelletjuh - 40 jaar
|
|
Hoi, leuk dat je op ons profiel kijkt, wij zijn een ruimdenkend stelletje van 30(m) en 25(v). Wij zoeken leuke bi boys of bi girls voor spannend contact, maar zeker ook voor een leuke en goede vriendschap!!!
We hebben skype en indien de mogelijkheid er is ook een cam (wij doen NIET aan sex cammen).
Over ons:
Zij is een leuke lieve meid van 25jr, erg spontaan en vrolijk, heeft lang donker haar en groene ogen.
Ze is 1.58m en heeft een flink postuur (niet slank).
Hij is een lieve boy van 30jr met een lief/spontaan karakter, heeft een kaal koppie en groene ogen.
Is 1.82m en heeft een normaal tot stevig postuur en getinte huid (wel nl)
Beide zijn we goed verzorgt en discreet. Tevens zijn we openlijk en eerlijk. Dit verwachten wij ook van andere mensen.
|
|
|
|
|
jongstel1927 - 42 jaar
|
|
wij zijn een lekker jong stel. van 31jr en 40jr en wij zoeken niet echt iets.
alleen hebben wij wel voorkeuren.
Namelijk dat onze interesse in vrouwen en stellen liggen.
En dus niet mannen alleen!
Hier zijn wij beide bi-(schierig) Het is alleen niet noodzakelijk dat jullie dat ook zijn, al denken sommige van wel!
We hebben ervaring met een stelletje waar we ook beide onze bi-kant verder ontdekken. En we hebben voor de rest ook zeker wel wat ervaring met stelletjes! en daaronder verstaan wij lekkere volle PR. Gewoon heerlijk genieten met z'n 4e
We zitten hier voor de gezelligheid. En zoals alle goede dingen.
Je komt het vanzelf wel een keer tegen!
We zien dus wel welke leuke mensen we tegen komen.
Werken doen we beide, dus het kan soms zijn dat je ons niet tegelijk treft hier op ct. Als je daar niet tegen kan zoek dan verder! En anders spreek ons gezellig aan!
Het mooie koude weer is er weer! Dus nu niet meer buiten maar lekker binnen stoeien!!
We hopen leuke reactie tegemoet te zien!
lekkere geile groetjes uit Emmen
|
|
|
|
|
Laartjesfunbox - 47 jaar
|
|
Hai hai chattijd luitjes,
Ja chatters, ik ben echt!
En dat kan ik bewijzen, maar dat doe ik alleen wanneer ik interesse heb in jou of jullie.
Mijn naam is Lara, Laar of Laartje mag ook hoor;-) maar geen Laura!
Verzorgd, lief, vrouwelijk, stoer met een maatje extra;-)
Wissel regelmatig van kapsel, kleur haar en zo, ja, vrouwelijk dus!
Maar vandaar de wisselende 'gezichten' op mijn foto's.
Al blijft mijn gezicht natuurlijk hetzelfde, een kapsel en make up kunnen je behoorlijk anders maken.
Vaak krijg ik complimenten over mijn kont/billen en borsten, maar ook over mijn leuke,
lieve gezicht(en) en lach.
Ben trots op mijn rondingen, al was dat vroeger wel anders.
Was altijd al stevig tot dik, heb er altijd tegen gevochten.
Nu zie ik de schoonheid er wel van in.
Tuurlijk is dat fijn, en zeker als leuke mannen het zeggen, of leuke meiden,
want daar kan ik ook heerlijk te keer meegaan.
Of samen, heerlijk toch, ben best wel seksgedreven, maar ja, mag hier ook wel, toch?
Bellen, ja leuk!
Cammen, als we er beiden echt voor gaan.
Ik weet en snap dat veel mensen hier geen herkenbare foto's durven plaatsen.
Zelf doe ik het wel, ik vind zelf dat teveel mensen zo preuts en angstig worden de laatste jaren.
Daarom laat ik me wel zien, maar een beetje eng vind ik het soms ook wel hoor.
Hoop dat mensen die me evt. kennen niet zo schijnheilig zijn misbruik te maken van mijn foto's
en openheid.
In elk geval zou je dan wel een laf en best slecht mens zijn is mijn mening.
|
|
|
|
|
 |